Organizujeme

Medzinárodný turnaj Devils Cup

Každoročne organizujeme jeden z najväčších florbalových turnajov na Slovensku. Zúčastňujú sa ho hráči z celého Slovenska i Čiech.
Z hráčov sa na turnaji objavujú aj známe osobnosti spomedzi reprezentantov, extraligistov. Štartujú aj domáci florbalisti tímu JSC HTM Devils Čadca. Turnaj sa koná v športovej hale Pratex v Čadci, vždy v strede mesiaca jún.

Viac informácii o turnaji : www.devilscup.eu a stránke na

Mini Devils Cup

Organizujeme taktiež turnaje pre deti. Mini Devils Cup je pre deti z regiónu Žilinského kraja. Hrávajú ho kategórie prípravka a žiaci. Usporadúvame ho v mesiaci jún.

Novoročný florbalový kemp

Pre deti florbalovej školy a samozrejme aj ostatných, organizuje naša škola aj florbalové kempy. Jedným z nich je novoročný kemp. Je to jednodňový zábavný florbalový kemp, kde sa deti zabavia, trénujú florbal a hlavne venujú sa športu ktorí ich baví. Koná sa vždy začiatkom roka v mesiaci január, počas zimných prázdnin.

Priateľské zápasy = nové kamarátstva

Počas školského roka sa stretávame s tímami z okolia. Nie len preto, aby sme si overili svoje schopnosti ale aj deti získali nových kamarátov. Priateľské zápasy odohrávame na domácej palubovke v športovej hale Pratex alebo na pôde hostí napr. v Žiline - FBC Grasshoppers Žilina.