Pridajte sa k nám - Registrácia

Si dievča alebo chlapec a zaujíma Ťa florbal? Nevadí aj keď si ho ešte nikdy nehral. U nás sa všetko naučíš:). Florbal je jeden z najlepších športov na svete, má zastúpenie po celom svete od Afriky, Ázie, Európy, Ameriky až po Austráliu. Je to bezkontaktný šport (nehrá sa ,,do tela,, napr. ako hokej), bezpečný, zábavný pre deti a hlavné pozitívum je, že sa u nás sa pri ňom aj super zabavíš...

U nás vo florbalovej škole Ti ponúkame florbalové vybavenie, pravidelné tréningy, ktorých termíny poznáš už pred nástupom do školy :). Môžeš hrať florbalovú ligu v našom tíme! Účasť na florbalových turnajoch a priateľských zápasoch je samozrejmosťou :). Stávaš sa členom prvého oficiálneho florbalového tímu Devils Čadca!

ČLENSKÝ PRÍSPEVOK

CELÝ ŠKOLSKÝ ROK - 90€ (florbalová hokejka pre nových členov - ZADARMO)

POLROK - 50€ (florbalovú hokejku zapožičiame)

V cene zápisného príspevku je prenájom haly, trénersky dozor, pomôcky na tréning (loptičky, kúžele a pod.), odmeny.

Tak a teraz stačí už len vyplniť online prihlášku :)

NAŠE PRIHLÁŠKY budú k dispozícii aj vo Vaších školách a na našom nábore. Tieto vyplníte písomne a my si ich zozbierame, prípadne ich prinesiete na miesto náboru. Potom budú záujemcovia kontaktovaný telefonicky alebo emailom s informáciami o tréningoch atď..

NÁBOR SA BUDE KONAŤ 21.9.2018 (piatok) od 17:00 do 18:30 v hale pri ZŠ Komenského v Čadci.

Ak máš záujem trénovať v našej florbalovej škole a si starší ako 15 rokov, taktiež sa môžeš prihlásiť, pripravíme tréningovú skupinu aj pre starších :) .